Naar de inhoud
Behang · Phillip Jeffries

Phillip Jeffries
behang

Gaivota voert Phillip Jeffries in de collectie behang. Samen met een interieurontwerper kies je de afwerking die aansluit bij het interieur.

Woonkamer met een panoramische wandbekleding van een rivierlandschap met reigers van Phillip Jeffries
Phillip Jeffries bij Gaivota

Ambacht in elke baan

Phillip Jeffries specialiseert zich in ambachtelijke wandbekleding van natuurlijke materialen: grasweefsel, zijde, kurk, handgemaakt metaalblad en tactiel textiel zoals Perfectly Plush. De materiaalstructuur is in elke baan voelbaar.

Een interieurontwerper adviseert over de geschiktheid voor de lichtinval en het gebruik van de ruimte, en berekent het exacte aantal rollen.

De materialen

Grasweefsel, metaal en stof

Grasweefsel

Geweven natuurvezels met een voelbare textuur, tevens toegepast als basis voor patronen zoals Hana.

Metaalblad

Vellen metaalblad, met de hand op de drager aangebracht, elk met een eigen glans, zoals in Meta Metallic.

Textielbekleding

Zachte wandbekleding met een driedimensionaal reliëf, zoals Perfectly Plush en Plush Pillars.

Plaatsing

Montage door gespecialiseerde behangers met ervaring in natuurvezels en metaalblad.

Sfeer

Zo staat Phillip Jeffries

Metaalblad, zijde en reliëfstructuren veranderen een wand in een ambachtelijk object, variërend van botanische motieven op grasweefsel tot strakke vakverdelingen. In de studio aan de Krocht liggen de stalen klaar.

Handen van een ontwerper tekenen een plattegrond op papier met een potlood, liniaal en meetlint
Te zien in Haarlem

Eerst zien en voelen

Grasweefsel en metaalblad beoordeel je het best onder je eigen licht. In de studio aan de Krocht vergelijk je de stalen van Phillip Jeffries direct met de stoffen.
– Fysieke stalen om textuur en glans te ervaren
– Advies over onderhoud en toepassing in specifieke ruimtes
– Zorgvuldige afhandeling van bestelling en plaatsing

Maak het compleet

Ingetogen rond een glanzende wand

Wanden in metaalblad of zijde vragen om rustige meubelstoffen. Je kiest de stoffen zo dat de wandbekleding het accent blijft.

Advies over Phillip Jeffries?

Kom langs in de studio aan de Krocht of plan direct een afspraak. Een interieurontwerper denkt mee over materialen, toepassing en het interieurplan.

Laat dit veld leeg.